Hallitus

Tampere Saints ry:n hallitus valitaan aina kahdeksi vuodeksi kerrallaan. Vuosikokouksessa 2016 valittiin uusi 9-jäseninen hallitus, jota johtaa puheenjohtaja Marko Husu. Hallitukseen valittiin myös kaksi varajäsentä, Antti Uurtamo ja Tytti Martikainen.

Tältä sivulta löydät tarvitsemasi yhteystiedot, olit sitten innokas harrastaja, yhteistyökumppani tai fani. Hallituksen jäsenet auttavat kaikkiin seuran toimintaan liittyvissä kysymyksissä tai vähintään ohjeistavat sinut oikealle yhteyshenkilölle. Ole rohkeasti yhteydessä ja laitetaan yhdessä seuran asiat kuntoon!

Husu_t.jpg

Marko

Husu



Puheenjohtaja
044 709 1110
marko.husu@tamperesaints.fi
Hanski_t.jpg

Hannes

Mattila



Varapj
040 764 0190
hannes.mattila@tamperesaints.fi
Kati_t.jpg

Kati

Lång



Sihteeri
040 669 0673
kati.lang@tamperesaints.fi
Marcus_t.jpg

Marcus

Lönnqvist



Toiminnanjohtaja
050 574 5897
marcus.lonnqvist@tamperesaints.fi
unknown_man.png

Tatu

Mäkinen



Rahastonhoitaja
040 557 7889
tatu.makinen@tamperesaints.fi
Juse_t.jpg

Jussi

Tammi



Rahastonhoitaja
050 304 9025
jussi.tammi@tamperesaints.fi
unknown_woman.png

Laura

Suominen



Jäsen
050 912 0859
laura.suominen@tamperesaints.fi
Japi_t.jpg

Jarno

Jokinen



Jäsen
045 264 3234
jarno.jokinen@tamperesaints.fi
unknown_man.png

Jussi

Honkonen



Jäsen
040 969 4344
jussi.honkonen@tamperesaints.fi
Ville_t.jpg

Ville

Terenius



Jäsen
040 733 9397
ville.terenius@tamperesaints.fi